ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 9636421
nr 963 6421
Röllakan
Sign AGS, Anna-Greta Sjöquist, 140 x 207
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 maj 2015
kl 19:25:43
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)